طراحی وب سایت نکاتی که قبل از خرید باید بدانید - طراحی وب سایت چیست

همچنین به دلیل کدنویسی اختصاصی، امنیت وب‌سایت بالاتر است. این مسئله به خصوص در حوزه طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم است.

اگر بخواهیم همه دلایل اهمیت استفاده از وردپرس را خلاصه کنیم، می‌توانیم بگویم:

یکی از پیچیده‌ترین بعدها، بعد زمان است که به ویژه در صورت استفاده از رسانه‌هایی مثل: فیلم، صدا و غیره اهمیت پیدا می‌کند. این رسانه‌ها در هر ثانیه تغییر پیدا می‌کنند و این تغییر روی واکنش و رفتار کاربر اثر می‌گذارند.

البته امکانات پرتال فقط به همین ختم نمی‌شود. شما از طریق پنل مدیریت خود در پرتال می‌توانید ایمیل اختصاصی بسازید، اقدام به تولید محتوای وبلاگی کنید، در هر زمانی قالب خود را ویرایش دهید، صفحات جدیدی به آن اضافه کنید یا اصلاً یک قالب جدید برای سایت خود انتخاب کنید و ...

همینطور در صورت تمایل می توانید خدمات سئو سایت خود نیز به تیم ما سپرده و با خیالی آسوده فقط کسب و کارخودتان را مدیریت نمایید.

گوگل هم که شدیدا به رضایت کاربران خود اهمیت می‌دهد، حتما به شما امتیازات بیشتری خواهد داد و با بهبود رتبه سایت شما را به کاربران بیشتری معرفی می‌کند.

بعد از وارد کردن آدرس بالا شما وارد صفحه‌ای مانند شکل زیر خواهید شد:

به همین دلیل بهتر است کیفیت ارائه خدمات طراحی سایت را در نظر داشته باشید و این وظیفه را به هر کسی نسپارید.

سلام من میخام یه سایت برای خودم بسازم تا ورد پرس رو یاد بگیرم برای ایجاد یک سایت رایگان که ورد پرس هم باشه چه کار کنم؟ ممنون میشم جواب بدین

آرشیو اخبار

این پلن مخصوص کسب و کارهایی است که به صورت خدماتی و شرکتی در حال فعالیت هستند و بیشتر قصد معرفی کسب و کار خود را در سایت دارند.

وبسایت شما به گونه ای طراحی می شود که در سیستم های مختلف از قبیل گوشی، تبلت و دسکتاپ به درستی نمایش دهد و در مورد آن چالشی نداشته باشید.

استفاده از فروشگاه‌سازها راهی برای داشتن فروشگاه اینترنتی است.

برای انتخاب این حالت باید مطابق شکل زیر، به قسمت تنظیمات بخش پیوندهای یکتا رفته و گزینه “نام نوشته” را انتخاب کنید.
یا باید یک زیر دامنه ایجاد کنید و وردپرس جدید رو اونجا نصب کنید و یا یک هاست دیگه ای تهیه کنید.

امروزه افزونه‌های بسیار زیادی برای وردپرس طراحی شده اند که ما در این بخش ضروری‌ترین و کاربردی‌ترین آنها را معرفی خواهیم کرد.

یکی از پیچیده‌ترین بعدها، بعد زمان است که به ویژه در صورت استفاده از رسانه‌هایی مثل: فیلم، صدا و غیره اهمیت پیدا می‌کند. این رسانه‌ها در هر ثانیه تغییر پیدا می‌کنند و این تغییر روی واکنش و رفتار کاربر اثر می‌گذارند.

اگر بتوانید از فوتر سایت به عنوان یک اهرم استفاده کنید به مرور نرخ تبدیل سایت افزایش خواهد یافت چرا که او با کمترین دردسر می‌توانید به صفحه مورد نظر خود هدایت شده و یا شما ارتباط برقرار کند. در ضمن با افزایش اطمینان مشتریان به فروشگاه طبیعتاً امکان سفارش محصول افزایش خواهد یافت.

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام سایت منبع می‌شود.

وردپرس و پرتال هر یک مزایایی نسبت به دیگری دارد. از طرفی، وردپرس یک سیستم شناخته شده است که قابلیت توسعه بسیار بالایی دارد.

بعد از وارد کردن آدرس بالا شما وارد صفحه‌ای مانند شکل زیر خواهید شد:

اما از طرفی دیگر، امکان شخصی‌سازی این نوع سایت‌ها کمتر است.

پرتال بهترین سایت ساز و فروشگاه ساز فارسی است. در پرتال، شما تمام آنچه برای ساختن و مدیریت یک وب سایت شخصی، شرکتی یا فروشگاهی لازم است را به راحت ترین شکل ممکن و در قالب یک بسته با قیمتی مناسب دریافت خواهید کرد.

نقشه سایت

همچنین با طراحی فروشگاه اینترنتی منلع چند زیانه شما میتوانید به ورود به بازارهای دیگر کشور چشم داشته باشید و محصولاتتان را با صادرات آنها جهانی کنید.

در پرتال، شما یک قالب پیش فرض کلیک کنید برای وب سایت یا فروشگاه خود انتخاب می‌کنید، محتوای این قالب را با توجه نیاز و سلیقه خود ویرایش دهید و سپس دامنه اختصاصی خود را به این وب سایت متصل می‌کنید. به همین راحتی و ظرف چند روز وب سایت ادامه مطلب شما ساخته می‌شود.

از طرف دیگر، کار با پرتال ساده تر از وردپرس است و راحت تر می توان آن را فرا گرفت. به علاوه، هنگام استفاده از پرتال، شما پشتیبانی دائمی از تیم آن خواهید داشت و کسانی هستند که در هر قدم به شما کمک کنند.

به همین دلیل است که همه کسب و کارها می‌کوشند تا حس وفاداری در مشتریان خود ایجاد کنند. کاری که با طراحی تعاملی وب سایت امکان‌پذیر خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *