راهنمای نهایی طراحی سایت چیست - طراحی وب سایت چیست

در نتیجه در مقایسه با نحوه کدنویسی، طراحی سایت اختصاصی بهتر می باشد.

طراحی وب سایت امروزه به عنوان یک نیاز مهم برای کسب و کار ها محسوب می شود. افزایش اعتبار برند و جذب مشتری جدید مهم ترین ویژگی های طراحی سایت هستند.

سفارش و سوال خود را مطرح کنید! جعفر نقی زاده آخرین فعالیت لحظاتی پیش نام

می‌دانیم که هدف اصلی از طراحی سایت قطعات خودرو، فروش لوازم یدکی و قطعات است، اما در بسیاری از وب‌سایت‌ها، عوامل مختلفی از جمله طراحی و ویژگی‌های به‌کاررفته، تأثیر منفی بر بازدهی و میزان فروش خواهد داشت.

موضوع این نیست که الان برای راه اندازی وبسایت خود هیچ هزینه ای نپردازید، موضوع اصلی این است که برای حضور پایدار و قدرتمند در فضای مجازی، و البته دیده شدن در گوگل، و کسب سود بلندمدت از وبسایت و فروشگاه واقعی‌تان، چقدر آماده‌اید؟

وجود سایت های مشابه : بدون شک با وجود تنوع بالا در قالب های آماده شما تنها کسی نیستید که از طراحی سایت قالب آماده استفاده می کنید و افراد دیگری از این قالب ها نیز استفاده می کنند به همین دلیل می توان گفت تشابه در میان سایت هایی که از قالب آماده استفاده می کنند بسیار است.

اما سوال بعدی که ممکن است برای بعضی افراد به وجود آید این است که سایت ساز چگونه می تواند کیفیت بالا و ظاهر زیبای یک سایت خوب را در کنار هزینه ای کم تر از هزینه ی طراحی سایت، پدید آورد؟

بنابراین در مراحل اولیه طراحی سایت لوازم یدکی خودرو، قالب‌های مختلف را مورد برسی و مقایسه قرار داده و بهترین و کاربردی‌ترین نمونه را برای وب‌سایت خود انتخاب کنید.

عدم امکان ایجاد تغییرات کلی در سایت : یکی دیگر از معایب قالب های آماده همین ممکن نبودن ایجاد تغییرات بسیار کلی در سایت می باشد.

همچنین می توانید تعداد زیادی از این قالب ها را سفارشی سازی کنید تا به صورت دلخواه شما طراحی شوند اما این موضوع را در نظر داشته باشید که قادر به ایجاد تغییرات کلی بر روی سایت خود نمی باشید.

برای هر دو روش نیز آموزش کار با پنل ها و مدیریت سایت پس از تحویل سایت به شما به طور کامل ارائه می‌شود. علاوه بر اینکه ما پس از اتمام طراحی وبسایت سایت آموزش کار با پنل سایت های وردپرسی را آموزش می دهیم، شما خودتان هم به راحتی می توانید با وارد شدن به سایت وردپرس فارسی، تمامی آموزش های مرتبط با آن را مطالعه کنید.

متخصصان ما در مجموعه راستین وب با دقت و حوصله به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد.

در این نوع طراحی وبسایت ها اسکرول افقی از بین می رود و صفحه سایت به صورت استاندارد نمایش داده می شود. همچنین با طراحی سایت ریسپانس می توانید لینک شبکه های اجتماعی و پیام رسان های خود را به صورت یک دکمه در سایت خود قرار دهید تا کاربر با زدن آن دکمه مستقیم با شما تماس برقرار کند.

در مرحله بعد لازم است که از میان بهترین سرویس‌دهندگان، هاست مناسبی برای وب‌سایت انتخاب و اینجا اختصاص داده شود

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *